fbpx
Friday, October 30, 2020
живи в ритме Винницы

Вінниці пропонують «свого Кличка»: за крісло мера боротиметься відомий боксер В’ячеслав Узелков (ФОТО, ВІДЕО)

By admin , in Власть ТОП , at 24 сентября, 2020

Відомий боксер, володар європейських чемпіонських титулів В’ячеслав Узелков має намір позмагатися за крісло Вінницького міського голови. Висунула його на цю посаду партія «Опозиційна платформа — За життя». Сьогодні, 22 вересня, у Вінниці партійці назвали також своїх кандидатів у депутати міської ради.

Для цього до міста навіть приїхав співголова ОПЗЖ Юрій Бойко разом із відомим вінницьким підприємцем, головою Федерації боксу України Володимиром Продивусом. 

Щоб кандидата у мери представити публіці яскраво, партійці спочатку зібралися у спорткомплексі «Нокаут» — біля боксерського рингу. Щоправда, В’ячеслав Узелков не боксував, але «позмагався» із Юрієм Бойком та Володимиром Продивусом у стрибках зі скакалкою.   

Лідер ОПЗЖ назвав Узелкова «найкращим претендентом» на посаду мера Вінниці, мовляв, «це доводить приклад Кличка та інших особистостей, які прославили Україну в світі й мають досвід боротьби та перемоги».

«Я звідси нікуди не тікав і не тікаю. Але я був у багатьох країнах і містах світу, бачив все і мені є з чим порівнювати, — говорить В.Узелков. — Мене дуже дратує, коли кажуть, що Вінниця — це європейське місто. Нам ще далеко до європейського міста. Центр у нас справді виглядає гарно, але далі — нічого немає. Але я впевнений, що ми зі своєю командою кожну цеглину поставимо на своє місце. У мене, дійсно, дуже крута команда і я знаю, що ми зробимо дуже багато гарних справ для міста. Любов до міста має бути в серці. Я про своє місто знаю майже все, тому що моє серце живе містом, а місто живе в моєму серці. Я завжди буду стояти на захисті свого міста. Я не боюся боротьби, не боюся конкуренції і хочу, щоб наше місто було кращим».  

Уже в офіційній обстановці кандидатів у депутати міської ради представляли у залі ТОЦ «Кряж». Лідер партії Юрій Бойко визнає, що конкуренція на місцевих виборах буде навіть більшою, ніж на парламентських, особливо — у Вінниці.

«У Вінниці, завдяки місцевим проектам і деяким національним, в тому числі попереднього прем’єр-міністра, буде ще жорсткішою, тому нам доведеться витримати непросту боротьбу. Але я впевнений, що ті роки, які ви пройшли разом, дають підстави вважати, що цю боротьбу ви виграєте і станете частиною влади», — сказав співголова ОПЗЖ.

Голова Вінницької міської організації партії Донатас Піскун свою команду називає молодою, сильною і перспективною. Каже, формували її понад три роки:

«Я впевнений, що ці вибори для нас вирішальні — ми дуже багатьох здивуємо. Я жив, вчився і працював у Європі, я знаю, що таке справжнє європейське місто. Я впевнений, що наш кандидат на пост мера Вінниці В’ячеслав Узелков — людина зі стержнем, людина, яка має свою позицію. Ця людина любить своє місто. Нашому місту потрібні сильні люди, які вміють добре бити і тримати удар».

Отож, до першої десятки кандидатів у депутати міської ради від ОПЗЖ увійшли: президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса, Почесний громадянин Вінниці Роман Аксельрод, керівник автобусного парку Олександр Гетьман, підприємець Ігор Горлачов, голова будівельного кооперативу «Подільський бульвар» Сергій Грушко, підприємеці Олександр Гармаш, Антон Клиновський, Андрій Мокрецов, Олександр Педорченко, Сергій Смотрич, депутати міськради Олена Лепей та Олександр Ревунов, засновник спортивного клубу Едуард Михайлов, голова Вінницького відділення АТ «Вінницягаз» Микола Яременко та, власне, лідер міської організації партії, виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун.

Загалом до Вінницької міської ради партія висунула 54 кандидати.

Comments


Добавить комментарий


Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *